PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Polonistyczne spotkania

z prof. Ewą Jaskółową

Spotkanie polonistów z prof. dr hab. Ewą Jaskółą

Profesor dr hab. Ewa Jaskóła jest Kierownikiem Katedry Dydaktyki Języka i Literatury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego. W ostanie gorące dni – 26 września – poloniści z naszej szkoły mieli zaszczyt gościć tę znakomitą badaczkę literatury. W warsztatach wzięli udział poloniści  nie tylko z naszej szkoły, ale także z SP1 oraz Gimnazjum nr4. Podczas spotkania rozważano wpływ czytelnictwa na rozwój dzieci, wymieniano sposoby na wzrost czytelnictwa oraz poszukiwano wartościowych tytułów wartych zaproponowania dzieciom. Profesor Jaskółowa służyła cennymi doświadczeniami. Przypomniała także, jak ważną osobą w życiu młodego człowieka jest nauczyciel – przewodnik.

Dodaj komentarz