PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01

Pobiegają o puchar

mistrzostwa szkoły

Mistrzostwa szkoły w biegach na 600 i 1200m.

REGULAMIN
Klasyfikacja w poziomach klas IV, V, VI
Uczestnicy – 2 dziewczynki i 2 chłopców + 2 rezerwowi ( 1 dziewczynka i 1 chłopiec)
Sumowany jest czas wszystkich 4 osób.
Zawody odbywają się 2 razy w miesiącu i potrwają do kwietnia. Klasy IV biegają 600m, natomiast klasy V i VI biegają 1200m.
Zawody w sezonie jesienno – zimowym odbywają się na łączniku szkolnym, natomiast wiosną na boisku.
Kalendarz zawodów zostanie wywieszony w gablocie na obiekcie sportowym.
Klasa, która nie może przyjść w wyznaczonym terminie zgłasza się do p. E. Waniak i ustala nowy termin.

Zawody odbędą się w 2 etapach:
-od listopada do stycznia.
-od lutego do kwietnia.
Puchar otrzymują klasy, które zajęły 1 miejsce.
Podsumowanie w miesiącu lutym i maju.
Nagrodą w zawodach jest przechodni puchar ufundowany przez Dyrektora Szkoły i niespodzianka.

TERMINARZ BIEGÓW:
04 listopada( piątek) 2016r. godz.13:45
18 listopada( piątek) 2016r. godz.13:45
klasy : 6c, 6d, 5b,5c,4a,4b, 4c, 4d,4e.

09 listopada ( środa) 2016r. godz.14:40
23 listopada ( środa) 2016r. godz.14:40
klasy : 6a,6b,6e,5a,5d,5e, 5f.

REPREZENTACJE KLAS NA

MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGU NA 600/1200m O PUCHAR DYREKTORA SP5

klasa VI
Nickl Karolina A
Hieronimczuk Emilia A
Olszewska Sandra A
Pustelnik Filip A
Sikora Michał A
Skibiński Michał A

Król Natalia B
Szymanowska Oliwia B
Andrzejewska Aleksandra B
Lewandowski Olivier B
Szubert Filip B
Gniewek Wiktor B

Rogalska Magda C
Rogalska Agnieszka C
Koczorowska Julia C
Waniak Szymon C
Szuster Marcel C
Korneluk Oskar C

Szylak Anna D
Śmiałkowska Aleksandra D
Jastrzębska Weronika D
Ziętek Mikołaj D
Browarny Wiktor D
Gielmuda Igor D

Jankowska Oliwia E
Soczyńska Sandra E
Kręźlewicz Roksana E
Dudarewicz Kacper E
Penier Mariusz E
Penier Dawid E

Klasa V:

Baran Natalia A
Szaciło Natalia A
Jermak Zofia A
Cieślewicz Michał A
Pasadyn Alan A
Nicia Michał A

Brzozowska Natalia B
Poniekierska Alicja B
Błaszczyk Paulina B
Janczyński Brajan B
Malkiewicz Bartłomiej B
Gancarz Dawid B

Kowalska Ola C
Michalska Julia C
Waleryszak Dominika C
Mierzejewski Kajetan C
Pierścionek Jakub C
Piekoszewski Tomasz C

Iwaniuk Julia D
Stryjaś Vanessa D
Olszowy Sandra D
Erdman Jakub D
Chojnacki Filip D
Mielczarek Jacek D

Nykołajczuk Jagoda E
Ufnal Weronika E
Ciuma Julia E
Pielichowski Alan E
Matwiejczyk Jakub E
Jeziorski Nikolas E

Góralska Iga F
Lisewska Maja F
Zdanowska Amelia F
Rataj Rafał F
Kochelak Olivier F
Chybowski Dominik F

Klasa IV:
Praszczyk Roksana A
Bakalarczyk Aleksandra A
Janoch Magda A
Studniak Dawid A
Strug Sebastian A
Mordas Dominik A

Borcuch Karolina B
Krupińska Maria B
Firlej Antonina B
Cao Jakub B
Kozubek Bartosz B
Nowicki Mikołaj B

Pawłow Anna C

Korwin-Piotrowska Oliwia C
Łapińska Agata C
Muszyński Patryk C
Marczak Jerzy C
Kozłowski Wiktor C

Pawelec Nadia D
Bakalarczyk Dominika D
Łachańska Julia D
Gronek Filip D
Rokicki Kamil D
Wardal Jakub D

Wójcik Sandra E
Zołotar Tamara E
Lew Julia E
Nickl Marcel E
Kieliszek Kacper E
Graszk Maciej E

 

Dodaj komentarz