PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

zawalczmy o remont toalet w naszej szkole!!!!

WZOROWA ŁAZIENKA – PROSIMY O GŁOSY

UWAGA!!

UCZNIOWIE, RODZICE I PRZYJACIELE SZKOŁY!!!

GŁOSUJCIE NA NASZĄ SZKOŁĘ
W KONKURSIE „WZOROWA ŁAZIENKA 2016”!!!

GŁOSUJCIE CODZIENNIE.

wzorowa_lazienka1Nasza szkoła bierze udział w akcji „Wzorowa Łazienka 2016”. Jest to konkurs skierowany do szkół podstawowych a jego nadrzędnym celem jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych.

NAGRODY:
W szkole, która zdobędzie największą liczbę głosów, DOMESTOS przeprowadzi remont łazienek o wartości 30 000 zł. Szkoły, które zdobędą 200 kolejnych miejsc w akcji otrzymają roczny zestaw produktów DOMESTOS.

GŁOSOWAĆ MOŻNA PRZEZ FACEBOOK LUB ADRES E-MAIL

Głosowanie trwa do 30 listopada 2016r.

LINK DO GŁOSOWANIA

www.wzorowalazienka.pl/

Po kliknięciu na link – klikacie na obrazek i oddajecie głos przez e-mail lub facebooka.

DZIĘKUJEMY!!!!

Dodaj komentarz