PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Konkurs o świętych i błogosławionych

w Zespole Szkół nr 1 w Barlinku

Konkurs o świętych i błogosławionych

29  listopada uczennice naszej szkoły wzięły udział w 7 edycji konkursu wiedzy o świętych i błogosławionych w Zespole Szkół nr1 w Barlinku. Trzy uczennice wyłonione na etapie szkolnych eliminacji pojechały na finał wraz z panią Moniką Kujawą i księdzem wikariuszem parafii pw. N.M.P. Królowej Świata Marcinem Miczkułą. Cieszymy się z ich sukcesu: uczennica kl. V b Paulina Błaszczyk zdobyła III miejsce w poziomie klas IV-VI, a Amelia Miskis z kl. Va i Gabriela Dzielacka również z kl. V a zostały wyróżnione.

Konkurs w Barlinku miał również część dotyczącą konkursu plastycznego o tej samej tematyce. Uczniowie katechizowani przez panią Monikę Kujawę prace na konkurs wykonywali na lekcjach religii. Do Barlinka zawiezione zostały po trzy prace w poziomie kl II-III i V.
Wyróżniona została praca wykonana przez uczennice kl Vb Alicję Pszczołę, która wykonała pracę pt.”Powołanie Heleny”.
Na konkursie i w czasie wręczania nagród panowała bardzo miła i rodzinna atmosfera i wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Dodaj komentarz