PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Bezpieczni w sieci

Razem zmieniamy Internet na lepsze!

Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

 7 lutego 2017r to ważna data w kalendarzu działań na rzecz edukacji w zakresie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie. To właśnie wtedy będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu. Hasło przewodnie nadchodzącego wydarzenia brzmi: „Razem zmieniamy Internet na lepsze”. Ta niezwykła inicjatywa ma na celu zwrócenie uwagi na rolę każdego użytkownika Internetu w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska online. Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta. Podczas obchodów DBI organizatorzy chcą szczególnie podkreślić potencjał Internetu, który dzieci mogą wykorzystać zarówno w edukacji, kontaktach z rówieśnikami jak również jako formę twórczej rozrywki.

Nasza szkoła po raz kolejny weźmie udział w tej kampanii – wszelkie przedsięwzięcia związane z DBI realizowane będą do końca marca. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, lektury artykułów na ten temat, zapoznania się z gazetkami tematycznymi, które pojawią się w szkole.

thumbnail of 215-Plakat-Dzien-Bezpiecznego-Internetu-poznaj-zasady-A1-594x841mm-v3

Dodaj komentarz