PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

TITLEMATEMATYCZNY SUKCES PIĄTOKLASISTÓW W XIII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

W KONKURSIE „Myślę, liczę, tworzę”

MATEMATYCZNY SUKCES PIĄTOKLASISTÓW

3 lutego 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się już po raz 13 Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas 5. Udział wzięło 10 trzyosobowych drużyn reprezentujących stargardzkie szkoły podstawowe oraz szkoły w Pęzinie, Kunowie, Kobylance i Grzędzicach. Konkurs składał się z dwóch etapów: indywidualnego i zespołowego. W etapie indywidualnym każdy uczeń rozwiązywał 9 zadań matematycznych. Dzięki nim wyłoniono indywidualnych zwycięzców. Filip Chojnacki z lasy 5d zajął III miejsce. Po odpoczynku i posiłku rozpoczęły się zmagania drużynowe. Sudoku, układanie kostki sześciennej, logiczna uzupełnianka i inne. Po podsumowaniu punktów w zmaganiach zespołowych i indywidualnych wyłoniono zwycięską szkołę. Okazało się, że konkurs zakończył się naszym sukcesem
I miejsce naszej drużyny reprezentowanej przez Joannę Gorczycę, Wiktorię Rzeszowską, Filipa Chojnackigo.

GRATULUJEMY!!!