PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

UMIEMY GRAĆ W SIATKÓWKĘ

i to całkiem nieźle :D

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu. SIATKARKI GÓRĄ!

III  miejsce w ¼ Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej

To sukcesy siatkarek naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym. WSZS w Szczecinie zorganizował  w Wałczu 07.03.17 Mistrzostwa Regionu w Mini Piłce Siatkowej – dziewcząt. W zawodach startowali mistrzowie pięciu powiatów : SP4 Wałcz, SP1 Łobez, SP Czaplinek, SP Będargowo i SP 5 Stargard. W klasyfikacji końcowej nasze siatkarki zajęły III miejsce.

Startowały w składzie:

  1. Madaj Magda
  2. Rogalska Magda
  3. Rogalska Agnieszka
  4. Barszczowska Maja
  5. Jankowska Oliwa
  6. Kowalska Aleksandra
  7. Lisewska Maja
  8. Miętkiewicz Maja
  9. Ufnal Weronika
  10. Żarnowska Urszula

Opiekunem zespołu jest Barbara Lemańczyk.