PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

ŚWIETNA I PRZYJAZNA SZKOŁA CZEKA

NA TWOJE DZIECKO!!!

PRZYJĘCIA DO SZKOŁY !!!

Szanowni Rodzice,

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II  w Stargardzie zawiadamia,
że od  29 marca br. rozpoczynamy zapisy  dzieci

7 letnich  z rocznika  2010 do klas pierwszych  

zamieszkałych w obwodzie naszej szkoły. Obwód naszej szkoły obejmuje ulice: Aleja Dębowa, Bolesława Chrobrego, Bydgoska, Garncarska, Gdyńska, Generała Sikorskiego, Generała Andersa, Grodzka, Grunwaldzka, Tuwima, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kuśnierzy, Łąkowa, Morska, Ochronna, Okrężna, Portowa, Robotnicza, Spichrzowa, Szewska, Zofii Nałkowskiej, Źródlana

Prosimy o kontakt osobisty w celu wypełnienia karty zgłoszenia.

Kontakt: Tel.91 577 13 01, e-mail- sekretariat@sp5.stargard.edu.pl