"Afryka Kazika" oraz "Dziadek i niedźwiadek"

hity Łukasza Wierzbickiego

Spotkanie z pisarzem – Łukaszem Wierzbickim

Podróż do Afryki? Niemożliwa?

A jednak!!!

W taką niezwykłą podróż zabrał uczniów naszej szkoły pan Łukasz Wierzbicki.

8.03 oraz 24.03. 2017 odbyły się spotkania z pisarzem i podróżnikiem, w których uczestniczyli  uczniowie klas II, III i IV. Wysłuchali opowieści autora o jego podróży do Afryki i o tym, jak powstał książka „Afryka Kazika” oraz „Dziadek i niedźwiadek”.

Dzieci miały również możliwość swobodnej rozmowy z pisarzem. Pytań było mnóstwo. Każdy uczestnik spotkania otrzymał autograf autora, a niektórzy zakupili książki.

„Możliwość stanięcia twarzą w twarz z prawdziwym pisarzem i zadania mu pytań zrobiły na mnie ogromne wrażenie”

„Autor zachęcał dzieci do poszukiwania przygód oraz poznawania historii poprzez czytanie książek”

To tylko dwie spośród opinii po spotkaniu.

Warto wspomnieć, że na stronie autora ukazały się informacje o spotkaniu w naszej szkole