PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

ESCAPE ROOM W BASTEI

pokonał humanistów ;)

HUMANIŚCI UWIĘZIENI W ESCAPE ROOM!!!

29 MARCA 2017 Zespół Humanistyczny w ramach szeroko pojętej integracji oraz jeszcze szerzej pojętego rozwoju zawitał do stargardzkiej Bastei, by wziąć udział w najbardziej ekscytującej zabawie ostatnich lat – wizycie w Escape Room. W rozrywce tej chodzi o to, by posługując się potęgą swojego rozumu w ciągu godziny wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Aby to się udało, trzeba myśleć, kombinować, dedukować i  zachodzić w głowę eksplorując przy tym udostępnione do gry muzealne pomieszczenie.

Nauczycielki naszej szkoły rozwiązywały tajemnicę „Śmierci muzealnika” oraz próbowały przetrwać „Noc w muzeum”…. Obu grupom prawie się udało… Na szczęście uwolniła nas pani Joanna Fijałkowska, muzealnik i specjalistka od Escape Room.

W imieniu własnym i pracowników Bastei serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stargardzkich Escape Room’ów. Są tak świetne i unikalne, że zostały wysoko ocenione przez National Geographic, które umieściło je wśród 7 najbardziej niezwykłych lokacji tego typu gier w Polsce.

http://www.national-geographic.pl/galeria/7-najbardziej-niezwyklych-escape-roomow-w-polsce/6-escape-room-basteja-stargard-muzeum-w-ktorym-nie-ma-czasu-na-n