PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Wspieramy szpitalne biblioteki

BRAWO MY!

Wsparliśmy Fundację Zaczytani

– Oddaj książkę – stwórz bibliotekę – zainspiruj –

  W dniach od 24 kwietnia do 21 maja nasza szkoła wzięła udział w Wielkiej Zbiórce książek dla małych i dużych pacjentów, organizowanej przez Fundację Zaczytani.org. To już kolejna edycja Wielkiej Zbiórki – każdego roku w akcję zaangażowane są setki osób. Książki zbierane są w całej Polsce, dzięki szerokiemu odzewowi i wielkiemu poruszeniu, Fundacja ma pod swoimi skrzydłami ponad 400 szpitali.  W tym roku, pod patronatem Rady Rodziców, w naszej szkole zebraliśmy ponad 300 woluminów – około 200 dla dzieci, reszta to literatura dla dorosłych.

Posortowane, spakowane w kartony i dokładnie opisane, książki wyruszyły do magazynu w Poznaniu, jednego z miejsc zbiórki.

Załączyliśmy też kolorowe laurki- zakładki, wykonane przez dzieci z naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym – nauczycielom, dzieciom, rodzicom – za współpracę, zaufanie i za chęć dzielenia się.

To niesamowite móc pomagać! Do następnego roku! :))