"Architektura gotycka w Stargardzie"

brawa dla SP5

Sukcesy w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej i Fotografii

Dnia 25.05.2017r. w Sali Kominkowej Młodzieżowego Domu Kultury odbył się uroczysty wernisaż Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej i Fotografii pt. „Architektura gotycka w Stargardzie”. Podczas uroczystego pokonkursowego wernisażu dokonano podsumowania konkursu, wręczenia nagród rzeczowych, dyplomów i podziękowań.

Uczniowie naszej szkoły zajęli:

-I miejsce: Maciej Kłyszejko z kl. III c za pracę „BRAMA WAŁOWA”, w kategorii klas I-III SP.
– II miejsce: Karol Piekoszewski z kl. III c za pracę „BRAMA WAŁOWA”, w kategorii klas I-III SP.
– III miejsce: Agata Biryłko z kl. III c za pracę „BRAMA MŁYŃSKA”, w kategorii klas I-III SP.
– I miejsce: Kacper Żabicki z kl. V d za pracę „KOLEGIATA STARGARDZKA – WEJŚCIE BOCZNE”,
w kategorii klasy IV-VI SP.
– III miejsce: Roksana Praszczyk z kl. IV a za pracę „KATEDRA”, w kategorii kl. IV-VI SP.

Gratulujemy!