zostań ekspertem

7 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Przed nami

VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Nasza szkoła po raz szósty uczestniczy w akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 29 września 2017r. pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Wszyscy chętni będą mogli przekonać się, na jakim poziomie są ich umiejętności mnożenia. Akcja skierowana jest do osób w każdym wieku.

Już w poniedziałek 25.09.2017r. ruszają przygotowania, podczas których uczniowie przypomną tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw na lekcjach matematyki i nie tylko.

Piątek 29.09.2017r. to dzień egzaminów. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły będą mogli sprawdzić „tabliczkową wiedzę” w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. Za udzielenie pozytywnych odpowiedzi uzyskają tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Na ulice miasta wyjdą specjalne Patrole Egzaminacyjne. Sprawdzą, czy stargardzianie znają tabliczkę mnożenia.

VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP 5 potrwa od 8:45 do 14:00.

Powtarzamy, utrwalamy, przypominamy! Do zobaczenia!

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji!