PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Lekkoatletyczne talenty

na start

LA dla każdego

Zaczynamy zajęcia z lekkiej atletyki!

Nasza szkoła już czwarty rok realizuje program „Lekkoatletyka dla każdego”. Jest to innowacyjny projekt Polskiego Związku Lekkiej Atletyki stworzony przez specjalistów, menedżerów i trenerów. Program ma na celu popularyzację lekkiej atletyki jako sportu pierwszego kontaktu dla dzieci oraz zachęcenie ich do zorganizowanej aktywności fizycznej w formie sportowej zabawy pod okiem nauczycieli i trenerów. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w eventach sportowych z uwzględnieniem konkurencji lekkoatletycznych i sprzętu przekazanego dla naszej szkoły przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Pogoda dopisała i pierwszy event odbył się 18.09.2017r. Następny odbędzie się 25.09.2017r.

Trenerzy OLA (Ośrodka Lekkiej Atletyki) prowadzący zajęcia w naszej szkole – Bartosz Gołdyn i Marek Różyczka.

Strona internetowa programu: http://www.lekkoatletykadlakazdego.pl/