PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

oraz

MIEJSKO-POWIATOWA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

60 lat Szkoły Podstawowej nr 5

4. września w naszej szkole odbyła się Miejska i Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018. Ta zaszczytna impreza połączona była z 60. urodzinami Szkoły Podstawowej nr 5. Na sali gimnastycznej zgromadzili się szacowni goście, którzy obejrzeli część artystyczną w wykonaniu naszych uczniów – obecnych oraz absolwentów. O szkole oraz stargardzkim szkolnictwie podstawowym oraz średnim mówili Pan Prezydent Rafał Zając i Pani Starosta Iwona Wiśniewska. Na ręce Dyrektora szkoły, Włodzimierza Owczarka, zaproszeni goście, wśród których byli posłowie ziemi stargardzkiej, dyrektorzy szkół, byli dyrektorzy naszej szkoły,  przedstawiciele kościołów, złożyli okolicznościowe upominki i kwiaty.

Uroczystości rocznicowe będą odbywały się w szkole cały rok.