PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Wycieczki edukacyjne dla klas 4

do Ogrodu Dendrologicznego w Glinnej

Czwartoklasiści poznali Glinną

Jesienne spotkania z przyrodą.

                W przyrodzie prawie zawsze dzieje się coś ciekawego. Jesień to dobry czas na odwiedzenie wyjątkowego Ogrodu Dendrologicznego w Glinnej, który o tej porze roku zachwyca kolorami. Na lekcje przyrody, jak co roku, wybrały się wszystkie klasy czwarte. Uczniowie poznali historię tego miejsca, a w czasie spaceru ciekawe gatunki drzew i krzewów. Szczególne zainteresowanie wzbudził mamutowiec, a właściwie jago „włochata” kora.

Druga część zajęć miała miejsce w wiacie, gdzie pani z nadleśnictwa przeprowadziła konkurs. Wychowawczynie upiekły kiełbaski na grillu dla zgłodniałych po długim spacerze uczniów. Wszystkim podobała się taka lekcja przyrody. Za rok kolejna wyprawa!