PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

a w świetlicy się dzieje...

Jesień w świetlicy

Jednym z najbardziej lubianych przez dzieci zajęć jest wykonywanie prac plastycznych.
Teraz, zgodnie z porą roku, uczniowie stworzyli kolorowe i estetyczne kompozycje jesienne.  Podczas pracy wykorzystane zostały różne materiały i techniki, powstały więc m.in. wyklejanki z liści, origami płaskie z kółek, obrazki malowane farbami przy pomocy patyczków kosmetycznych i palców, rysunki wykonane kredkami wodnymi.

Bardzo ważnym elementem naszej pracy jest troska o właściwy rozwój fizyczny dzieci oraz nauka zasad zgodnej współpracy w grupie i wdrażanie uczniów do ich przestrzegania. Te  zadania realizujemy m.in poprzez organizowanie odpowiednich zabaw ruchowych. Do tego celu świetnie nadaje bardzo atrakcyjna dla dzieci i lubiana chusta animacyjna.