PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

ALTERNATYWNE LEKCJE WF

fundacji Moniki Pyrek

Zupełnie inny wf

Projekt realizowany pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Fundacji Moniki Pyrek. Dnia 18 listopada 2017w SP3 w Stargardzie uczniowie klasy VIIC i VIID pod opieką Dyrektora Włodzimierza Owczarka i nauczyciela wf Barbary Lemańczyk, uczestniczyli w alternatywnej lekcji WFu. Celem projektu jest odwrócenie panującej wśród uczniów tendencji do biernego uczestnictwa w sporcie (zainteresowanie nowinkami technologicznymi, gadżetami m.in. smartfonami, grami komputerowymi, urządzeniami mobilnymi) poprzez pokazanie im tradycyjnych form aktywności sportowej, zachęcenie ich do czynnego uprawiania sportu, poprzez wykorzystanie stymulatorów będących w oczach uczniów interesującym i atrakcyjnym novum.

Zajęcia sprawiły uczniom wielką frajdę , gdyż mogli sprawdzić  swoje umiejętności a na pamiątkę udziału w zajęciach otrzymali certyfikat i koszulkę sportową.