PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01

pierwszoklasiści narysowali jesień

ZŁOTA POLSKA JESIEŃ – WYNIKI KONKURSU

WYNIKI  VIII-go Miejsko-Gminnego konkursu plastycznego dla klas I „Złota Polska Jesień”

W dniu 30 października bieżącego roku w Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego Złota Polska Jesień. W konkursie udział wzięły: Szkoła Podstawowa nr 1, 3, 5, 6, 9, 11, SP z Małkocina, SP z Grzędzic, SP z Pęzina, SP ze Strachocina oraz SP z Sowna.

Na konkurs wpłynęło 116 prac plastycznych.

Celem konkursu jest: integracja środowisk szkolnych, zachęcenie pierwszoklasistów do brania udziału w konkursach, umiejętność wyrażania piękna otaczającego nas świata, odkrywanie przyjemności z działalności twórczej.

Regulamin konkursu zakładał wykorzystanie w pracy materiału przyrodniczego /prace, które nie zawierały tego materiału nie podlegały ocenie/.

Komisja w składzie:

  • Lidia Owczarek – organizator, n-l plastyki, przewodnicząca
  • Zenon Ozga – artysta plastyk-grupa MALAHIT
  • Beata Warzec – współorganizator, n-l edukacji wczesnoszkolnej
  • Bożena Skwira – współorganizator, n-l edukacji wczesnoszkolnej
  • Ewa Górzyńska – współorganizator, n-l edukacji wczesnoszkolnej
  • Agnieszka Banaszek – nauczyciel techniki
  • Marzena Lisowska – nauczyciel techniki
  • Filip Szubert – uczeń klasy VII b, przewodniczący SU

nagrodziła 22 prace:

I miejsce – Adam Świąder, kl. I c, SP 5

I miejsce – Aleksander Bubacz, kl. I c, SP 5

 

II miejsce – Natalia Szafrańska, kl. I c, SP 3

II miejsce – Dominik Stankiewicz, kl. I c, SP 5

 

III miejsce – Olaf Żmijak, kl. I b, SP Grzędzice

III miejsce – Oliwier Polus, kl. I b, SP 6

III miejsce – Dawid Fijałkowski, kl. I a, SP 9

III miejsce – Kaja Pabjańczyk, kl. I , SP Strachocin

Wyróżnienia otrzymują:

  • Oliwia Niciak, kl. I c, SP 3
  • Sandra Nowicka, kl. I , SP Sowno
  • Maja Wierzchowska, kl. I, SP Małkocin
  • Nikola Bogdańska, kl. I c, SP 5
  • Marcelina Ostapiak, kl. I a, SP 11
  • Hanna Ignatowicz, kl. I a, SP Grzędzice
  • Filip Opałka, kl. I c, SP 6
  • Pola Michalska, kl. I, SP Strachocin
  • Wojciech Kilian, kl. I a, SP 11
  • Franciszek Derlatka, kl. I a, SP Grzędzice
  • Jakub Trzeciak, kl. I a, SP 1
  • Adam Pisarek, kl. I a, SP Grzędzice
  • Nikolas Czerniawski, kl. I a, SP 9
  • Amelia Marzec, kl. I c, SP 5

Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania grupie teatralnej pod opieką Pani Bożeny Skwiry.

Nagrody ufundował:

  • Dyrektor SP 5
  • Biuro Rachunkowe DKS Dorota Szydłowska

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia wystawy pokonkursowej,
znajdującej się na I piętrze w budynku naszej szkoły.