PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

uczniowie SP5 wyróżnieni w konkursie

"Moda na niepalenie"

Wiedzą, że palenie szkodzi

15 listopada 2017 roku odbyło się uroczyste rozdanie nagród w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ulicy Skarbowej 1 w Stargardzie Szczecińskim.  W   konkursie   pn.   ,,Moda na niepalenie”   zorganizowanym w ramach  Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu pod honorowym patronatem Starosty Stargardzkiego (współorganizatorami byli: Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie Szczecińskim i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Stargardzie Szczecińskim) wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas IVG, VA, VIIE i VIIC.  Zostali oni przygotowani przez p.Renatę Nowak.

Każdy z uczniów napisał wiersz dotyczący kształtowania asertywnych zachowań wobec palenia tytoniu i propagujący zdrowy styl życia wolny od nałogu palenia wyrobów tytoniowych. Dzieci promowały modę na niepalenie. Twórczość naszych uczniów została doceniona przez jury konkursowe. Dwoje uczniów:

  • PATRYK PAWLAK z klasy IVG
  • MAGDALENA PĘKUL z klasy VA

otrzymało wyróżnienia w konkursie i odebrało nagrody rzeczowe. Dziękujemy uczniom za reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów!