PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

czyli

wszędzie nas pełno :)

POLONISTYCZNE SUKCESY UCZNIÓW SP5

W ostatnich tygodniach uczniowie naszej szkoly wzięli udział w szeregu konkursów o charakterze polonistycznym. Należały do nich:

1. „Jak to jest być człowiekiem?” – IV Konkurs Recytatorski w Szkole Podstawowej nr2 z Oddziałami Integracyjnymi i Gimnazjum Integracyjnym. Wzięły w nim udział Agata Biryłko z 4c, Agata Łapińska z 5c oraz Katarzyna Małecka i Weronika Bakalarczyk z 7c.

Sukces należał do Agaty Biryłko, która w kategorii klas 4-6 zajęła 3. miejsce oraz do Weroniki Bakalarczyk, zdobywczyni 2. miejsca w kategorii klas 7 oraz gimnazjalnych.

2. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Szkole Podstawowej nr11 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego – Tu w grupie wiekowej klas 4 – 6 po laur sięgnęła Lena Szumska, która oczarowała jury recytacją utworów „Cebula” oraz „W plastrze miodu” i zdobyła 2. miejsce

3. „Napiszę dla Ciebie baśń” – konkurs literacki również w Szkole Podstawowej nr 11 – zakończył się sukcesem Patryka Pawlaka i Marka Cieślika z klasy 4g, którzy zdobyli wyróżnienia.

4. „Pierwsi mieszkańcy Stargardu – kim byli i dokąd zmierzali?’ -XI  konkurs Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz Starostwa Stargardzkiego. Wzięli w nim udzial: Roksana Praszczyk, Matylda Futkowska, Maciej Różyczka, Jakub Burzyński, Wiktor Gorący, Wiktor Kozlowski, Maciej Taźbierski, Jurak Marczak, Pola Fojut, Joanna Chudzińska, Aleksandra Nyszczuk, Emilia Botur, Oliwia Korwin-Piotrowska.

Najwyżej ocenieni zostali Matylda Futkowska oraz Wiktor Kozłowski, którzy otrzymali nagrody.

Dziękujemy panu Tadeuszowi Surmie za fantastyczne zdjęcia z powiatowej uroczystości. 🙂