PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Szkolne artystki z nagrodami

Wprawdzie Alicja i Natalia są podopiecznymi MDK i pod opieką p.R.Balonia wykonywały swoje prace, ale… Dobrym należy się chwalić, prawda? A jest kim i jest czym!

W 9. Międzynarodowym Konkursie Exlibrisów „Library of Bodio Lomnago” we włoskim Bodio Lomnago Natalia Brzozowska odniosła duży sukces  –  została laureatką nagrody specjalnej w kategorii „młody artysta”. Jej praca znalazła się w wydanym pokonkursowym katalogu. Otzrymała też zaproszenie na wystawę prac, która przez cały rok będzie krążyła po Włoszech.

Alicja Bekiesz także odniosła włoski sukces. W Bodio Lomnago Alicja brała udział w konkursie na ekslibris „Cartoon and Comics”. Została wymieniona wśród 12 młodych artystek nowego tysiąclecia z całego świata. Posiadanie tej nagrody jest otwarciem drogi do wielkiego świata sztuki.

Nagrodą jest dyplom, wystawa pracy oraz publikacja jej na wystawie w Italii, na którą Alicja otrzymała zaproszenie.  Organizatorzy życzą Ali, aby kontynuowała swoje działania, które uważają za nowatorskie i oryginalne. Alicja także otrzymała zaproszenie do Włoch.