ucząc się szyć

pomagamy zwierzakom ze schroniska

Szyjemy dla Schroniska w Kiczarowie

Od kilku tygodni, w środowe popołudnia, dzieci z naszej szkoły, pilnie szyją legowiska dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Kiczarowie.

Dzięki pomocy i zaangażowaniu (CZAS, materiał, sprzęt) pani Kamili z Szyciowego Zakątka w Galerii Starówka mogliśmy zrealizować nasz pomysł. Niesamowita sprawa! – idea słuszna, a przy okazji dzieci mogły poznać podstawy sztuki krawieckiej. Niektóre z pewnością połknęły bakcyla. Wyglądało na to, że super się bawią i odkrywają swoje nowe możliwości, talenty.

Uszyte posłania zawieźliśmy do Schroniska, by nasi bracia mniejsi mogli z nich korzystać jak najszybciej.

Jako pomysłodawca i koordynator, z wielką radością chciałam podziękować wszystkim, którym się chciało i którzy przyłączyli do naszej skromnej, ale fajnej akcji.

Dziękuję

Magdalena Pękul – Rada Rodziców