PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

zapraszamy do przynoszenia książek

do skrzyni przy portierni

Zaczytani – przyłączamy się do akcji

Podziel się książką. Kolejny raz prosimy o włączenie się do działań inspirowanych przez Radę Rodziców. Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy do przynoszenia książek do skrzyni, której zawartość wzbogaci szpitalne biblioteki. Termin – 15.05.2018

Dlaczego Fundacja Zaczytani.org?

Naszą misją jest promocja czytelnictwa oraz edukacja społeczna. W swoich działaniach łączymy środowiska artystyczne, naukowe oraz biznesowe tworząc efektywne projekty rozwoju społecznego. Swoimi działaniami wspieramy pacjentów szpitali oraz inspirujemy mieszkańców miast. Dzięki społecznemu zaangażowaniu każdego roku otrzymujemy setki tysięcy książek, z których tworzymy biblioteki. Program edukacji kontynuujemy prowadząc warsztaty bajko oraz biblioterapii w ramach Zaczytanej Akademii.

Inspirując mieszkańców miast stawimy meble miejskie w kształcie otwartych książek promując w ten sposób kulturę i sztukę. Organizujemy wydarzenia czytelnicze, szkolenia z zakresu komunikacji bez przemocy oraz terapeutycznych elementów literatury.