PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

255 woluminów dla oddziałów szpitalnych

Szanowni Państwo,

chciałabym bardzo serdecznie podziękować za ogromną pracę i wysiłek, które włożyli Państwo w udział w Wielkiej Zbiórce Książek! Szczególne podziękowania chciałabym również przekazać dzieciom, które zaangażowały się w nasze wspólne działania. Gdyby nie Państwo nie udałoby nam się zebrać tylu wspaniałych książek, które przekażemy małym i dużym pacjentom.

Tegoroczna Wielka Zbiórka Książek wyszła naprawdę świetnie. Już niebawem, w najbliższy piątek opublikujemy dane liczbowe, które pokażą skalę naszych działań. Zapraszam do śledzenia naszego profilu: www.facebook.com/zaczytani.org

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wspólne działania i mam nadzieję, że w przyszłym roku również wspólnie przeprowadzimy Wielką Zbiórkę Książek:)

Pozdrawiam serdecznie

Olga Skarżyńska