zgłoś nauczyciela

głosuj na swojego nauczyciela

A może Nauczyciel Roku pracuje właśnie w naszej szkole???????????????????

Twoje Radio już po raz drugi zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Nauczyciela Roku Twojego Radia. Celem konkursu jest wyróżnienie nauczycieli z pasją.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół zlokalizowanych na terenie powiatu stargardzkiego, a także do mieszkańców Goleniowa, Pyrzyc, Myśliborza, Świnoujścia, Koszalina i Szczecina.

W naszej zabawie mogą wziąć udział szkoły wszystkich szczebli, jak również placówki niepubliczne.

Zadaniem uczestników jest nadesłanie do naszej redakcji uzasadnienia, dlaczego uważają, że ich nauczyciel jest wyjątkowy.

Zgłoszeń mogą dokonywać uczniowie, jak i całe klasy.

Czekamy do 2 października.

3 października Twoje Radio uruchomi głosowanie internetowe, które potrwa do 10 października.

Nauczyciel, który otrzyma najwięcej głosów, otrzyma tytuł „Nauczyciela Roku Twojego Radia” oraz atrakcyjną nagrodę: weekendowy pobyt w  Radisson Blu Resort, Świnoujście i Baltic Park Molo Aquapark w Świnoujściu.

Zgłoszenia przesyłajcie na adres: konkurs@twojeradio.fm

Pamiętajcie, aby w mailu napisać imię i nazwisko nauczyciela oraz nazwę szkoły. Podajcie również kontakt do siebie oraz załączcie zdjęcie nauczyciela (może być to zdjęcie z uczniami).

Czas start!