PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

smaczniste śniadanko naszych najmłodszych

Śniadanie daje moc!

Podobnie jak w roku ubiegłym uczniowie klas 0-III włączyli się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

W przygotowaniach ochoczo wsparli nas rodzice uczniów. Dzięki nim na naszych szkolnych „stolikach śniadaniowych” znalazły się kolorowe kanapki i inne niesamowicie zachęcające przekąski. Zagościły też potrawy w barwach narodowych. Był też tort dla „Niepodległej”.

Oprócz tego przeprowadzono również pogadanki na temat roli śniadania, jako najważniejszego posiłku w ciągu dnia. Dzięki niemu dzieci mają siłę i energię do nauki i zabawy, lepiej się koncentrują na wykonywanych zadaniach.