PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Oficjalne wyniki Mistrzostw Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym „PIRUET”

6 grudnia 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 5 w Kręceniu Bączkiem Matematycznym PIRUET w ramach XII Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym „PIRUET”.

W zawodach ogólnopolskich za miejsca od I do XII są przyznawane dyplomy oraz pamiątkowe nalepki z nadrukiem logo zawodów i napisem LAUREAT.

Największym sukcesem jest zdobycie I-go miejsca w Polsce przez Dominikę Komarnicką z klasy IV g (w indywidualnej klasyfikacji wśród dziewczynek lat dziewięć) oraz Macieja Różyczkę z klasy VIII c (kategoria OPEN).

A oto najlepsze wyniki naszych uczniów (klasyfikacja ogólnopolska):

Maja Chrząszczewska z klasy I a zajęła II miejsce (kategoria D-7), Wiktor Kowalski grupa 02 (kategoria C-6) i Mikołaj Kalinowski z klasy I a (kategoria C-7) zajęli III miejsce, IV miejsce zajęli: Lena Kruschewska z klasy I a (kategoria D-7)
i Damian Jabłoński z klasy II c (kategoria C-8), V miejsce zajął Sebastian Kramek z klasy II c (kategoria C-8), VI miejsce zajęli: Aleksander Bubacz z klasy II c (kategoria C-7) oraz  Julia Radziszewska z klasy II b (kategoria D-8) oraz Gustaw Cisek z klasy II c (kategoria C-8), VII miejsce zajęli: Ewa Tomczak z klasy III a (kategoria D-9) oraz Piotr Kołtuniak z klasy II c (kategoria C-8), VIII miejsce zajęli: Amelia Gołębiowska z klasy III a (kategoria D-8) oraz Filip Biryłko z klasy IV b (kategoria C-9), IX miejsce zajęła Magdalena Radom z klasy III a (kategoria D-8), X miejsce zajął Mateusz Bednarski z klasy V c (kategoria OPEN), XI miejsce zajęli: Filip Świsulski z klasy I c (kategoria C-7), Adam Świąder z klasy II c (kategoria C-8) oraz Karolina Nickl z klasy VIII a (kategoria OPEN), XII miejsce zajęli: Bartosz Ciereszko z klasy II c (kategoria C-8) oraz Gabriel Czekała z klasy III c (kategoria C-9).

 

Gratulujemy wspaniałych wyników.