PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

wiosenne szaleństwo siódmoklasistów

Wiosenaliami przywitaliśmy wiosnę

21 marca siódmoklasiści wzięli udział w niecodziennej imprezie pod hasłem Wiosenalia. Wiosenalia to turniej pełen szalonych konkurencji, w których bierze udział cała klasa. Każdy ma szansę wykazać się swoimi talentami, kreatywnością i poczuciem humoru. A dyscypliny są przeróżne: trzeba zaśpiewać piosenkę z ulozonym przez siebie tekstem, trzeba ubrać manekin w wiosenną kreację. Należy wykazać się znajomością powiedzeń i przysłów z wiosną w roli głównej oraz przedstawić wiosenną scenkę. I jeszcze wykonać wiosenną fryzurę. Wszystkie klasy ubrane w wylosowane barwy znakomicie się bawiły zaskakując swoich wychowawców, którzy także zostali zaskoczeni. Dla nich również przygotowano konkurencję… W Wiosenaliach zwyciężyła klasa 7e, na II miejscu uplasowała się 7b, a na III – 7d. Wszyscy uczestnicy otrzymali paczki słodyczy i pamiątkowe dyplomy.