PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

autor książek na spotkaniu z uczniami

Spotkanie z wombatem Maksymilianem i jego tatą – Marcinem Koziołem

14 maja uczniowie klas4 i 5 spotkali się z autorem lektury szkolnej dla klas 4-6 –„Skrzynia Władcy Piorunów” i jej kontynuacji „Tajemnicy przeklętej harfy” oraz serii o Wombacie Maksymilianie nagrodzonej prestiżowym Magellanem dla najlepszej książki podróżniczej dla dzieci roku 2016!👍 Opowieści taty wombata Maksymiliana zauroczyły uczniów. Wiele z dzieci zakupiło książki. W nich pan Marcin Kozioł umieścil dedykacje 🙂

Zachęcamy rodziców do odwiedzenia strony www.wombatmaksymilian.pl, żeby przekonać się, jak książki wyglądają w środku, na wspomnianej stronie wystarczyć kliknąć w żółtą okładkę pierwszego tomu lub wejść bezpośrednio przez ten link: www.wombatmaksymilian.pl/krolestwo-grzmiacego-smoka-srodek