PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Stargardzkie Igry z Mapą

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły, pod opieką pani Aliny Górskiej i Moniki Różyczki, wzięli udział w Imprezie na Orientację „Stargardzkie Igry z Mapą i Kompasem „.🙂 Pogoda dopisała, podobnie jak frekwencja. Uczniowie z klasy Vc i Vf w składzie: Marcel Poziemski, Karol Piekoszewski, Maciej Brzeziński, Kacper Stachera zdobyli I miejsce na trasie – TP (trasa dla początkujących) a drużyna uczennic z klasy VIIc: Maja Kędzierska, Zuzanna Nowocień, Dominika Waleryszak, Zofia Kaczmarek zdobyła II miejsce na trasie – TP. 🤩Dwie drużyny z naszej szkoły wybrały trasę trudniejszą – TS (trasa dla zaawansowanych). Chłopcy z klasy VIII d w składzie: – Oskar Juchniewicz, Wiktor Browarny, Kamil Ciechanowicz zdobyli I miejsce na trasie – TS, a zespół uczniów z klasy VII c: Szymon Michalski, Jakub Płus, Oliwier Widła zdobyli III miejsce na trasie – TS. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek, a zwycięzcy dyplomy i nagrody. 🍦🍭🍬Gratulujemy!