PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

samo złoto!!!

Łaaaaał… Taka Pani to skarb!

Sportowcy z Klubu Karate Shobu-Kan wywalczyli łącznie 6 medali na Międzynarodowym Turnieju Karate w stylu Shotokan. Karatecy z naszego miasta stanęli na podium zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej. Do rywalizacji stanęło 280 zawodników. Wśród nich nauczycielka wychowania fizycznego – Berenika Prządka.

Turniej rozegrano w Austrii. Wzięło w nim udział troje reprezentantów ze Stargardu – wychowanków Bożeny i Jarosława Prządków z Klubu Shobu-Kan. Berenika Prządka dwukrotnie sięgnęła po brązowy medal w kata i kumite. Z kolei w kategorii kumite juniorek trzecie miejsce zajęła Julia Pakuła. Zawodniczka wystartowała też w kata juniorek, gdzie uplasowała się na VII pozycji. Brązowy medal w kata juniorów zdobył natomiast Szymon Wojciechowski.