PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

sportowe tradycje

w nowoczesnej odsłonie

Sportowe wieści

Złoto dla dziewcząt oraz srebro dla chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej. Gratulacje dla zawodniczek i zawodników.

Europejski Tydzień Sportu (ETS) jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. To cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Piąta edycja Europejskiego Tygodnia Sportu odbędzie się w dniach od 23 do 30 września 2019 r. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana jest pod hasłem BeActive (Bądź aktywny). Narodowym Koordynatorem ETS w Polsce jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.Nasza szkoła również zgłosiła swój udział w tym europejskim wydarzeniu, organizując cykl sportowych konkurencji.⛹️‍♂️🤸‍♀️🤼‍♀️