PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Historyczne poznawanie

„Rajd na pieczonego ziemniaka”. 🐾Kilka fotek, które są dowodem na to, że aktywna sobota cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych uczniów. Jesienne krajobrazy cudne, pogoda dopisała, szkoła w Kunowie bardzo gościnna, a ciasto drożdżowe upieczone przez jedną z mieszkanek rewelacja!!! 😍Dziękujemy organizatorom i gospodarzom rajdu za wspaniały rajd!!!👏

Uczniowie z kółka historycznego poznali dzisiaj legendę o baszcie Białogłówce. W parku Zamkowym znajduje się także głaz upamiętniający 50-lecie PTTK Stargard. Pogoda sprawiła, że zabytki w jesiennej odsłonie wyglądały pięknie.

Fotorelacja prosto z Drezna! 🤩 Nasi uczniowie podążali śladami władców Saksonii i Polski, Augusta II i Augusta III pochodzących z dynastii Wettinów.