PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Paczuszka dla maluszka

DRODZY UCZNIOWIE!

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej! Możemy sprawić, że będą wspaniałe także dla mam i dzieci, które zostały pokrzywdzone przez los. Zapraszamy Was do udziału w akcji ,,PACZUSZKA DLA MALUSZKA”. Pragniemy pomóc mamom i ich dzieciom, które nie mają swojego DOMU i są podopiecznymi Domu Samotnej Matki. Straciły swój dach nad głową i nie mają nikogo bliskiego, kto by się o nich zatroszczył. Do 13 grudnia 2019 roku zbieramy dary dla maleństw i ich mam: pampersy i ubranka (śpioszki, kaftaniki, sweterki…od 0 do 2 lat), zabawki, zwłaszcza grzechotki, przytulanki i inne przeznaczone dla dzieci do drugiego roku życia, butelki, smoczki, gryzaczki, soczki, kaszki, gotowe obiadki, kocyki, ręczniki, inne przybory dla niemowląt. Wszystkich darczyńców zapraszamy do przynoszenia darów do sal 303 lub 211.
Na darczyńcę czeka pamiątkowa bombka.  Dary możecie przynosić od 13.11.2019.

🤩Liczymy na Wasze gorące serduszka.