PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Dzień Życzliwości w naszej szkole.

21 listopada to Dzień Życzliwości i Pozdrowień. 😊 Oczywiście świętowaliśmy! 😍Tak naprawdę codziennie jesteśmy uprzejmi i życzliwi, ale dzisiaj to już wyjątkowo zaszaleliśmy! 🥳 W naszej szkole dominował kolor żółty – kolor optymizmu i radości. Na I piętrze wyrosło drzewko życzliwości i pozdrowień, na którym każdy mógł przekazać miłe, ciepłe słowa wybranym osobom. 🥰Ósmoklasiści rozdawali uczniom, nauczycielom oraz rodzicom słodkości i „uśmiechnięte buźki”, przekazywali życzliwe pozdrowienia i zachęcali w tym dniu do uśmiechu, miłego słowa i ciepłego spojrzenia. Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję,przepraszam, dzień dobry, miłego dnia. Bądźmy życzliwi na co dzień!😃