PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

nie wszyscy kochają poezję, ale...

Jesienią czytamy wiersze…

JESIENNA PRZYGODA Z POEZJĄ

19 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Stargardzie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt. Jesienna przygoda z poezją, w którym udział wzięły dwie uczennice Naszej szkoły: Agata Biryłko oraz Jagoda Nykołajczuk. Konkurs rozpoczął się od występu szkolnej grupy teatralnej Maska i był receptą na rozładowanie tremy uczestników. Występy recytatorów były oceniane przez panią Beatę Śpiechowicz oraz pana Marcina Rumińskiego, którzy na co dzień pracują w Książnicy Stargardzkiej. I mimo że dziewczęta nie zajęły miejsca na podium, dzięki cennym radom od jury zostały zachęcone do dalszej przygody z poezją. Nie tylko jesienią. 🙂
Zachęcamy również i Was, Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele.