PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

matematyczne bączkowanie

Bączki pójdą w ruch

ZAKRĘCĄ BĄCZKIEM

Nasza szkoła po raz ósmy została organizatorem lokalnym Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym „PIRUET”.

W konkurencjach startować będą uczniowie podzieleni na grupy dziewczynek i chłopców, w kilku kategoriach wiekowych, a także kategorii Open oraz Rodzinnej. Zawody polegają na wprawieniu bączka w ruch obrotowy i nałożeniu jak największej ilości krążków, następnie przelicza się je, ustalając w ten sposób liczbę punktów.

Organizatorzy mają zaszczyt i przyjemność zaprosić chętnych uczniów, pracowników szkoły, rodziców oraz mieszkańców Stargardu do odwiedzenia szkoły od godz. 9:40 do godz. 14:00 (parter) w celu aktywnego uczestniczenia w tej akcji.