PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

w końcu wyniki bączka

Wyniki Mistrzostw Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym „PIRUET”

6 grudnia 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 5 w Kręceniu Bączkiem Matematycznym PIRUET w ramach XIV Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym „PIRUET”.

W zawodach ogólnopolskich za miejsca od I do XII są przyznawane dyplomy oraz pamiątkowe nalepki z nadrukiem logo zawodów i napisem LAUREAT.

Największym sukcesem jest zdobycie III-go miejsca w Polsce przez Zuzannę Arnister z klasy II b (w indywidualnej klasyfikacji wśród dziewczynek lat osiem).

A oto najlepsze wyniki naszych uczniów (klasyfikacja ogólnopolska):

V miejsce zajął Gustaw Cisek z klasy III c ( kategoria C – 9), VI miejsce zajęli: Amelia Tomkiewicz z klasy I a ( kategoria D -7), Maja Chrząszczewska z klasy II a (kategoria D-8), Jarema Ćwikliński z klasy II b (kategoria C-8), VII miejsce zajęła Natalia Gotowała z klasy III a (kategoria D – 9), VIII miejsce zajęła Amelia Marzec z klasy III c ( kategoria D – 9), X miejsce zajęli: Oliwier Kamiński Grupa 02 (kategoria C – 6), Lena Jaworska z klasy I a ( kategoria D – 7 ), Mateusz Kubiak z klasy III d (kategoria C – 9 ), XI miejsce zajął Damian Jabłoński z klasy III c ( kategoria C – 9), XII miejsce zajęli: Kacper Słaby Grupa 01 (kategoria C – 6), Wiktoria Sobańska z klasy II a (kategoria D – 8), Filip Kiłeczko z klasy II b (kategoria C – 8), Daniel Wałcerz z klasy III a
( kategoria C – 9 ).

Wyniki w Kategorii Rodzinnej: VI miejsce – Gustaw Cisek, Anna Cisek, VII miejsce – Lilianna Kaczmar, Grzegorz Kaczmar, VII miejsce – Amelia Wisłocka, Marcin Zajdlic,
XI miejsce – Maja Basiak, Piotr Basiak

Gratulujemy wspaniałych wyników.
 Zapraszamy do udziału w kolejnych mistrzostwach!