PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności

w SP5

28. raz gramy w niezwykłej Orkiestrze

Po co ta cała Orkiestra?

Najogólniej mówiąc – zbieramy środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Skupiamy się w tym roku przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

W naszej szkole odbyła się zbiórka funduszy do orkiestrowych puszek oraz kiermasz pyyyysznych ciast.

Drodzy Rodzice!!! Bardzo dziękujemy za każdy kawałek ciasta upieczony na kiermasz. Dzięki Wam uczymy się być lepszymi i pomagać innym.

Uwaga! Aktualizacja!!! Do naszych szkolnych puszek – stacjonarnej oraz tej, w której znalazły się pieniądze za sprzedane ciasta zebraliśmy w tym roku…… Poprosimy o werble…..

3258 zł i 58 groszy

Kilkoro uczniów i p.Urszula Kościk kwestowali na ulicach. Dołączyli do stargardzkiego sztabu harcerskiego. Stargardzianie zebrali ponad 184 702,72.