PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

dołącz do SP5

zapraszamy!!

Uwaga!!! Rekrutacja!!!!

Szanowni Rodzice,

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II  w Stargardzie zawiadamia,
że w dniach od  01 marca do 25 marca 2020r. trwają zapisy

dzieci   z rocznika  2013  do klas pierwszych  zamieszkałych w obwodzie naszej szkoły.

Obwód naszej szkoły obejmuje ulice:

Aleja Dębowa, Aleja Słowicza, Aleja Spacerowa, Generała Władysława Andersa, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Bydgoska, Marii Skłodowskiej-Curie, Garncarska, Gdańska, Gdyńska, Graniczna, Grodzka, Grudziądzka, Grunwaldzka, Jesionowa, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Jana Kilińskiego, Klasztorna, Klonowa, Kramarska, Krzywa, Kuśnierzy, Łąkowa, Marynarska, Morska, Na Grobli, Zofii Nałkowskiej, Ochronna, Okrężna, Władysława Orkana, Portowa, Prządki, Robotnicza, Rolnicza, Rynek Staromiejski, Rzemieślnicza, Gen. Władysława Sikorskiego, Spichrzowa, Widokowa, Wita Stwosza, Szewska, Szosa Maszewska, Juliana Tuwima, Warowna, Wiśniowa, Włosiennicza, Stanisława Wyspiańskiego, Źródlana,

Prosimy o kontakt osobisty w celu wypełnienia karty zgłoszenia.

Kontakt: Tel.91 577 13 01, e-mail- sekretariat@sp5.stargard.edu.pl

karta-zgłoszenia-do-klasy-pierwszej-obwod  

wniosek-obwod-do-druku

 

Szanowni Rodzice dzieci z rocznika 2014

 (zamieszkałych  w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 5)

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II  w Stargardzie zawiadamia, że od 01.03.2020r. przyjmujemy karty zgłoszeń do oddziałów przedszkolnych znajdujących się w naszej szkole na rok szkolny 2020/2021

Karty zgłoszeń można pobrać poniżej:

KARTA-ZGŁOSZENIA-ODDZIAŁ-PRZEDSZKOLNY-OBWÓD

wniosek-do-oddziału-przedszkolnego-spoza-obwodu

 

Zapraszamy !