PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności

TITLE

DESCRIPTION

Konkurs fotograficzny „Śladami Mojego Patrona”

Regulamin konkursu podróżniczo – fotograficznego „Śladami Mojego Patrona”

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 5 w Stargardzie
  2. Konkurs skierowany jest do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 5 w Stargardzie im. Jana Pawła II
  3. Konkurs trwa od 07 do 15.09 2020 r.
  4. W konkursie mogą brać udział uczniowie klas 0-VIII
  5. Celem konkursu jest promowanie osoby Patrona szkoły, jego nauczania społecznego oraz zamiłowania do turystyki i wędrówek po Polsce, popularyzacja fotografii wśród uczniów szkoły, rozwijanie u uczniów umiejętności wykorzystania fotografii jako artystycznej formy przekazu, rozwijanie wrażliwości artystycznej
  6. Na konkurs należy nadsyłać osobiście wykonane zdjęcia z miejsc związanych z podróżami/wędrówkami Karola Wojtyły. Na fotografii musi być uwieczniony autor zdjęcia.
  7. Zdjęcia nie mogą być opatrzone żadnym znakiem wodnym ani napisem, fotografie powinny być wykonane własnoręcznie w dowolnej technice (kolorowe, czarno-białe, przy użyciu sprzętu tradycyjnego lub cyfrowego).
  8. Każde z nadesłanych zdjęć musi być opatrzone informacją o autorze oraz zgodą rodzica na wykorzystywanie wizerunki i danych osobowych ucznia.
  9. Wszystkie zdjęcia ocenione zostaną przez powołane przez organizatora Jury do dnia 30.09.2020
  10. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni, a ich prace wezmą udział w wystawie oraz wyeksponowane na www szkoły.
  11. Prace należy przesyłać na adres: nurka@wp.pl  jako załącznik do maila.