PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01 Polityka Prywatności
BIP

Dzień Kropki w naszej szkole.

Dnia 15.09.2020r. dzieci ze świetlicy szkolnej obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki.
Obchody Dnia Kropki zostały zainspirowane powieścią Petera Reynoldsa, który napisał książkę „The Dot”. Jest to opowiadanie o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Dzięki kropce dziewczynka uwierzyła w siebie i swoje możliwości.
Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W tym dniu zorganizowaliśmy wiele działań, które pomogły dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim była kropka. Wspólnie oglądaliśmy film „The Dot”. Następnie uczniowie stworzyli ciekawe prace plastyczne z motywem kropki, która tego dnia odgrywała główną rolę. Wykonane prace przez uczniów można podziwiać, na  świetlicowej gazetce.