PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01

TITLE

DESCRIPTION

AKTUALNOŚCI

BIEŻĄCE INFORMACJE NASZEJ SZKOŁY

PODRĘCZNIKI rok szkolny 2017/2018

We wrześniu 2017 roku uczniowie wszystkich klas otrzymają bezpłatne podręczniki i ćwiczenia do wszystkich przedmiotów poza religią.

Read More

Filip Szubert nowym Przewodniczącym RSU

6 czerwca 2017 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018. Poprzedzone były one kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali siebie i swoje propozycje pracy na bardzo ciekawych i oryginalnych plakatach. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych naszej szkoły, którzy w wyniku ...

Read More

Dzień Dziecka na sportowo

       01 czerwca 2017r.  na stadionie  miejskim „Pomorze” w Stargardzie… 8:30 – Zbiórka klas na stadionie 8:45 – Otwarcie zawodów 9:15 – Bieg na 600m  kl. IV dz. 9:15 – Skok w dal – skocznia nr1,kl. V chł. 9:15 – Skok w dal – skocznia nr2,kl. VI chł. 9:15 – Rzut piłką lekarską w tył, ...

Read More

6e w podróży do przeszlości

6e odbyła lekcje o życiu codziennym w PRL-u w stargardzkim muzeum. Wiedza, ku szczerej radości uczniów, została szczodrze nagrodzona. Szóstoklasiści otrzymali lizaki. Koniec zajęć  przyniósł wiele radości – zagrano w chłopka. Poza tym nasi uczniowie już wiedzą, co było zmorą prawie wszystkich dzieciaków w PRL-u. Co? Słynne fartuszki szkolne ze stargardzkiego Luxpolu. 🙂

Read More

PROJEKT szkolny

Tabliczka mnożenia i dzielenia jest do nauczenia

PATRON szkoły

Tros­ka o dziec­ko jest pier­wszym i pod­sta­wowym spraw­dzianem sto­sun­ku człowieka do człowieka.

ZOBACZ

HISTORIA szkoły

Szkoła Podstawowa nr 5 rozpoczęła swoją działalność 1 września 1957 r. w budynku byłego Domu Kultury przy ....

CZYTAJ DALEJ

NASZA szkoła

Nasza szkoła pokazana na zdjęciach. Tutaj można zobaczyć, jak wygląda nasza szkoła.

ZOBACZ

KADRA szkoły

KADRA SZKOŁY - czyli Dyrekcja oraz całe Grono Pedagogiczne liczące około 80 osób.

ZOBACZ

ZAPRASZAMY do kontaktu

Jest wiele sposobów, dzięki którym możesz się z nami skontaktować. Możesz wysłać email na adres szkoły, zadzwonić lub wypełnić i wysłać formularz - jego treść zostanie dostarczona do szkoły. Zapraszamy

ATUTY NASZEJ szkoły

Jest DUŻO powodów dla których warto uczyć się z nami !!!

JESTEŚ JUŻ ZMĘCZONY SZKOŁĄ I NAUKĄ ??

NAJBLIŻSZA dłuższa PRZERWA - TO ferie ZIMOWE- To już za ........

O SZKOLE

WAŻNE informacje dotyczące naszej szkoły

WSO

Zobacz

STATUT szkoły

Zobacz

RADA RODZICÓW

Zobacz

SAMORZĄD szkoły

Zobacz

ŚWIETLICA szkolna

Zobacz

ZAJĘCIA pozalekcyjne

Zobacz

OPIEKA szkolna

Zobacz

PRZYBORNIK RODZICA

CZYLI to co ważne i istotne