PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

w SP 5 Stargard

ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE  W  SZKOLE  PODSTAWOWEJ  NR  5

im. JANA  PAWŁA  II W  STARGARDZIE 

rok  szkolny  2017/2018

 

Dzień tygodnia Godziny zajęć Nazwa zajęć Prowadzący Nr sali
Poniedziałek 12:50-13:50 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne PROMYK Ewa Górzyńska 312
13:45-14:30 Koło teatralne klasy VII Bożena Skwira sgm
14:00-15:00 Zajęcia rewalidacyjne Ewa Górzyńska 312
14:40-15:25 Koło matematyczne klasy VI Maria Abramek 302
14:40-16:10 Koło j. niemieckiego klasy VII Magdalena Dybała
14:45-15:25 Zespół wokalny piosenki angielskiej „High Five” Marzena Harchala 309
15:30-16:15 Zajęcia przyrodnicze Anna Kaczmarek 311
15:30-16:15 Zajęcia wspomagające z j. angielskiego dla klas VI-VII J. Kołobycz-Hysa 309
15:30-16:15 Zajęcia wspomagające z j. polskiego Jolanta Odziemkowska 305
15:30-16:15 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas VI Ludwika Klusik 301
15:30-16:15 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Anna Traczyk gab. pedag.
16:15-17:00 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Anna Traczyk gab. pedag.
16:15-17:50 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Iwona Szymańska 105
16:20-17:05 Zajęcia rozwijające logiczne myślenie kl. 3h Iwona Waldon 102
16:20-17:20 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klasy III PROMYK M. Tyszkiewicz 202
Wtorek 11:45-12:30 Zajęcia wspomagające klasa II c Anna Pawlak 312
12:50-13:35 Zajęcia rozwijające dla klasy III e Ewa Jabłońska 313
12:50-13:35 Koło j. angielskiego klasy III Marta Liczbańska 312
13:45-14:30 Gry i zabawy dydaktyczne Jolanta Labuda świetlica
13:45-14:30 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Anna Traczyk 312
14:40-15:25 Zajęcia wspomagające z historii Joanna Adamska 306
14:40-15:25 Zajęcia dodatkowe z chemii Anna Zalicińska 310
14:30-15:25 Zajęcia dodatkowe język angielski dla klas IV A. Lesińska 312
15:00-15:45 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Anna Traczyk gab. pedag.
15:25-16:15 Koło informatyczne J. Maculewicz-Wnuk 209
15:25-16:25 Gry i zabawy w wodzie PROMYK Joanna Mielczarek basen
15:30-16:15 Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klas VII Renata Nowak 303
16:00-17:00 Piłka nożna chłopców PROMYK Włodzimierz Owczarek
16:20-17:50 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Beata Warzec 202
16:20-17:05 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Ewa Górzyńska 105
Środa 10:30-14:30 Zajęcia o charakterze terapeutycznym z psychologiem PROMYK A. Misiula-Kęsek gab. pedag.
10:45-11:30 Zajęcia wspierające dla klasy V c Alina Świniarska 312
12:40-13:25 Doskonalenie techniki czytania, pisania i liczenia II b Dorota Gromek 312
12:50-13:35 Zajęcia rewalidacyjne Ewa Górzyńska 312
13:45-14:30 Zajęcia dodatkowe język angielski dla klas IV Anna Felisiak 209
14:30-15:30 Zajęcia dodatkowe z historii Jolanta Kaliciak 306
14:40-15:25 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne J. Kaziszyn-Szarłowska 205
14:40-15:25 Koło matematyczne klas VII Elżbieta Maciejasz 301
14:40-15:25 Zajęcia wspomagające z j. polskiego Urszula Kościk 305
15:30-16:15 Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki kl. VII Elżbieta Maciejasz 301
15:30-16:15 Zajęcia z bezpieczeństwa ruchu drogowego Agnieszka Banaszek 005
15:30-16:15 Zajęcia wspomagająco-integrujące kl.6b Magdalena Dereń 304
16:15-17:05 Zajęcia plastyczne Renata Balcerzak 201
16:15-17:00 Zajęcia wspomagające dla klasy III f M. Spodniewska 204
16:15-17:50 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Iwona Szymańska 105
16:20-17:20 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klasy IV PROMYK M. Tyszkiewicz 202
16:20-17:05 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne J. Kaziszyn-Szarłowska 203
16:20-17:05 Zajęcia rozwijające dla klasy III e Ewa Jabłońska 103
Czwartek 11:45-12:30 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klasy IV M. Tyszkiewicz 313
11:45-12:30 Doskonalenie czytania i pisania kl. Ia Elżbieta Zięba 312
12:00-16:00 Zajęcia o charakterze terapeutycznym z psychologiem PROMYK A. Misiula-Kęsek gab. pedag.
13:45-14:30 Zajęcia przygotowujące do zadań liturgicznych Ewa Ratyńska 312
14:40-15:25 Zajęcia dodatkowe (poprawy, rozszerzanie wiedzy) Alina Górska 206
15:25-16:25 Gry i zabawy w wodzie PROMYK Barbara Lemańczyk basen
15:30-16:15 Zajęcia wspomagające z j. polskiego Beata Kaźmierczak 304
15:30-16:15 Zajęcia wspomagające z j. angielskiego klasy V Daniela Strakszys 209
15:30-16:15 Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy V Ewa Wieczorkiewicz 301
15:30-16:15 Koło matematyczne dla uczniów klas V Dorota Busz 302
16:20-17:05 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Beata Warzec 202
16:20-17:05 Zajęcia wyrównawcze kl. 2a Dorota Łuniewska 203
16:20-17:05 Zajęcia kompetencji społecznych PROMYK Ewa Górzyńska 105
Piątek 8:00-12:00 Zajęcia o charakterze terapeutycznym z psychologiem PROMYK A. Misiula-Kęsek gab. pedag.
11:45-12:30 Zajęcia wspomagające czytanie, pisanie i liczenie kl.3d J. Kaziszyn-Szarłowska 312
15:30-16:15 Koło j. polskiego klasy VII Renata Nowak 303
17:30-18:30 Gry sportowe Monika Różyczka sala gimn
Sobota 8:00-16:00 Koło turystyczne – druga sobota miesiąca PROMYK Jolanta Kaliciak

Barbara Lemańczyk

Elżbieta Olaniecka

Monika Różyczka

9:00-11:00 Gry i zabawy w wodzie PROMYK Włodzimierz Owczarek
11:00-12:00 Gry i zabawy w wodzie PROMYK Joanna Mielczarek