PLAN LEKCJI ·   (0-91) 577-13-01

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

w SP 5 Stargard

ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE  W  SZKOLE  PODSTAWOWEJ  NR  5

im. JANA  PAWŁA  II W  STARGARDZIE 

rok  szkolny  2019/2020

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

 

Kl. I – III

imię i nazwisko nauczyciela objęte klasy Dzień godzina sala
Anita Arnister 3 abc edukacja polonistyczna czwartek 16.10-16.55 104
Dorota Łuniewska 1 abc wtorek 16.10-16.55 101
Beata Warzec 2 abc wtorek 10.45-11.30 313
Iwona Waldon 3 abc edukacja matematyczna piątek 16.10-16.55 105
 

Język polski

Małgorzata Hospodiuk-Kucio 4 a poniedziałek 13.40-14.25 313
4 b c piątek 9.50-10.35 312
Magdalena Dereń 8 c e środa 13.40-14.25 304
8 a f czwartek 14.30-15.15 304
Beata Kaźmierczak 6 c d h wtorek 8.00-8.45 312
6 b f piątek 8.55-9.40 312
Renata Nowak 5 e f g środa 8.00-8.45 312
6 a e g czwartek 16.05-16.50 303
Alina Świniarska 7 e czwartek 14.30-15.15 312
7 a b c d 8 d piątek 14.30-15.15 303
Dominika Kalska 5 a d c wtorek 15.20-16.05 204
 

matematyka

Elżbieta Maciejasz 8 a b c d e f wtorek 16.10-16.55 301
Lidia Halczuk 5 a b c d f g wtorek 14.30-15.15 311
4 a b c poniedziałek 14.30-15.15 110
Ewa Wieczorkiewicz 7 a b c d e środa 15.20-16.05 205
6 d g h wtorek 15.20-16.05 205
Ludwika Klusik 5e piątek 10.45-11.30
4c środa 8.55-9.40 01
Dorota Busz 6a b c f wtorek 14.30-15.15 302
 

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Małgorzata

Tyszkiewicz

3 b c poniedziałek 16.05-16.50 102
3 a d piątek 16.05-16.50
4 c piątek 12.45-13-30
Beata Warzec

 

2 a b czwartek 16.05-16.50 102

102

102

5 b c d f g poniedziałek 8.55-9.40
wtorek 16.05-16.50
Jadwiga Kaziszyn-Szarłowska 1 a b c poniedziałek 16.10-16.55 103
4 a b środa 16.10-16.55 103
4 c poniedziałek 15.20-16.05 312
Małgorzata Hospodiuk-Kucio 5 a f poniedziałek 8.55-9.40 312
6 a b wtorek 13.40-14.25 312
7 a 5 e wtorek 14.30-15.15 303
Lidia Halczuk 7 c d e poniedziałek 13.40-14.25 312
wtorek 15.20-16.05 110
Ewa Jabłońska 8 a b c d wtorek 14.30-15.15 312
8  f 7e czwartek 13.40-14.25 312
Magdalena Cwyl 0
 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Daniela Strakszys Koło j. ang . wtorek 15.20-16.05 202
Aleksandra Kontek Koło j. ang . wtorek 9.50-10.35 312
Agnieszka Banaszek K. techniczne poniedziałek 16.10-16.55 001
Jolanta Kaliciak K. historyczne wtorek 14.30-15.15 311
Joanna Kołobycz-Hysa Koło j. ang . poniedziałek 14.30-15.15 202
Lidia Owczarek k. plastyczne wtorek 15.30-16.30 211
Anna Kaczmarek k. biologiczne środa 15.20-16.05 311
Katarzyna Buryta k. fizyczne poniedziałek 14.30-16.00 (co 2 tyg.) 310
Anna Zalicińska k. chemiczne środa 15.20-16.05 310
Sylwia Hospodiuk Koło inform. piątek 14.30-16.00 209
Alina Górska K. geograf.
Renata Nowak k. j. pol. czwartek 15.20-16.05 303
Elżbieta Maciejasz k. matem. wtorek 15.20-16.05 301
Aleksandra Kontek k. j. ang. środa 13.40-14.25 209
Magdalena Dybała k. j. niem. poniedziałek 14.30-16.00 209
Bożena Skwira k. kodowania poniedziałek 16.10-16.55 104/210
Bożena Skwira k. teatralne czwartek 12.45-13.30 s.zab